влевовправо
для Tesla

Адаптер-перехідник Type1 (J1772) для Tesla з США 80A (оригинал)
- Немає в наявності
- Код: 22018
2 700 ₴
+380 (68) 677-75-21
Інтернет магазин
- +380 (50) 677-75-21Відділ сервісу
- +380 (93) 177-55-01Домашні зарядні станції
- +48 (732) 08-07-23Виробник
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купуючи зарядний пристрій OnCharger Type1 продаж перехідника за собівартістю.

Оригінальний адаптер з США для американської Tesla с Type 1 (J1772). Адаптер призначений для можливості підключення електромобілів Tesla USA до зарядних станцій з штекером J1772 Type 1. Адаптер щільно фіксує штекер J1772 у зарядному порту електромобіля тесла з американським портом і запобігає нагріву при зарядці до 80А.
Тesla з Сполучених Штатів Америки, щоб використовувати громадські зарядні станції в Україні та Європі!
Виробник: Duosida
Сила: до 80А (250 V) 20кВт
Підходить для: Tesla Model S, Tesla Model 3, Tesla Model X, Tesla Model Y.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Duosida |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вхідна напруга | 250 В |
| Сумісність | TESLA Model S 2012, TESLA Model X 2015 |
| Тип роз'ємів | Type 1 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Потужність | 20 кВт |
| Сила струму | 80 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 2 700 ₴





