
Быстрая зарядная станция CCS2 CCS1 40 кВт для электромобилей из США и ЕС. Станция постоянного тока до 1000V DC.
- В наличии
- Код: ccs2-ccs1-40kw
202 000 ₴
- +380 (50) 677-75-21Відділ сервісу
- +380 (93) 177-55-01Комерційні зарядні станції
- +48 (732) 08-07-23Виробник
Призначення і сумісність
OnCharger CCS Combo 2 40 кВт — станція постійного струму для електромобілів з Європи і США. Підходить для домашнього використання, офісів та спільного користування. Станція підтримує всі протоколи CCS Combo стандарту: DIN 70121, ISO 15118-2, ISO 15118-20.
Регулювання потужності
Зарядка постійного струму від OnCharger із лінійки V2G має регулювання швидкості заряджання від 1 до 40кВт через додаток, систему розумного будинку, API та модуль DLM - динамічного балансування потужності. Повноцінна реалізація протоколу, передає всі параметри електромобілю для динамічного розрахунку часу заряджання.
Живлення і конструкція станції CCS Combo 2
Станція має власний інвертор, який об'єднує три фази в одну для швидкого заряджання американських і європейських електромобілів від трифазної мережі 380В. Сучасна силова електроніка забезпечує високий ККД, що знижує нагрів та шум. Корпус захищений від опадів. Установка відбувається на стіну або на стійку.
Тиха робота CCS 1 40кВт
Оберіть в додатку бажаний режим роботи із трьох варіантів: Продуктивний, Тихий, Беззвучний (33–34 dB). В ціну зарядної станції 40кВт входить система охолодження — тиха, з вологозахищеними повітряними каналами для установки зовні.
Смарт функції та керування
Станція має інтернет-портал для керування гостьовими RFID картками та перегляду статистики.
NFC — старт/стоп заряджання з ідентифікацією автомобіля.
Додаток — статистика споживання кВт, витрат грн, вигоду від нічного тарифу, контроль потужності і ліміту заряду.
Зарядні сесії ідентифікуються по VIN номеру автомобіля!
LCD 7" українською мовою з авто зниженням яскравості / відключенням у простої.

Купивши станцію CCS 2 40кВт клієнт отримає 5-ти річну підтримку оновлень ПЗ і сумісна з усіма сучасними електромобілями, включаючи високовольтні архітектури 800/1000V.
- CCS2: BMW i4, BMW i5, BMW iX, Audi e-tron, Porsche Taycan, Porsche macan, Kia EV6, Kia EV5, VW id4, VW e-golf, Mercedes EQS / EQA / EQC / EQB, Ioniq 5, Zeekr 7x (EU), Jaguar i-pace, MG MG4, та інші.
- CCS1 (через пасивний перехідник): Rivian R1, Lucid Air, Ford F-150 Lighnting, Ford Mustang Mach-E, Chevrolet Bolt, Hummer EV, Cadillac Lyriq EV, Kia EV9, Volvo EX90, Polestar 2, Polestar 4, та інші.
- Nacs (через пасивний перехідник): Tesla Model S, Tesla Model X, Tesla Model 3, Tesla Model Y
*Підтримка електромобілів Rivian і Mercedes EQC SUV додана з OTA оновленням у 2024 році
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnCharger |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина кабеля | 400 см |
| Состояние | Новое |
| Индикатор работы | Да |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Минимальная температура эксплуатации | -35 град. C |
| Максимальная температура эксплуатации | 60 град. C |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 460 мм |
| Высота | 320 мм |
| Входное напряжение | 400 В |
| Тип разъемов | Combo 2 |
| Степень защиты IP | 54 |
| Мощность | 40 кВт |
| Сила тока | 150 А |
| Особенности | Наличие Wi-Fi |
| Установка | Настенная |
| Количество фаз | 3 |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 1 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Совместимость | VW ID.4, Rivian R1T, Ford Mustang Mach-E, Chevrolet Bolt, BMW, Jaguar, Audi, Audi e-tron, Bmw i3, Jagur i-pace, Lucid Air, Mercedes EQS SUV, BMW i5, Porsche Taycan, Polestar 2, hyundai ioniq 5, BMW iX3, Mercedes EQC 400, Mercedes EQS, Mercedes EQA, Mercedes EQC США, Kia ev6, Rivian R1t Nacs 2024, BMW iX, BMW i4, BMW i7, KIA EV5, KIA EV9, VW ID7 |
| Штекер | CCS Combo |
| Фази | 3 |
| Потужність | 40KW |
| Напряжение | 380 |
| КПД, не менее | 95 % |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Минимальное входное напряжение | 280 В |
| Максимальное входное напряжение | 480 В |
| Защита от помех | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Номинальная мощность | 40 кВт |
| Вес | 34 кг |
| Выходной ток, не более | 63 А |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
- Цена: 202 000 ₴



