Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужна електростанція 1200W з технологією x-boost 2400W на LFP акумуляторах.
Отримайте 960Вт потужності з збереженням 80% ємності при 3 тис циклів.
Безперебійне живлення для ваших пристроїв, час переключення 10мс.
Знижена вартість вказана з врахуванням очікування і передоплати 50%.
Youtube


Переваги зарядної станції EcoPlay P1200
- Величезна ємність P1200 має 960 Вт·год, що може забезпечити достатню потужність у будь-яких ситуаціях збою живлення.
- Постійна потужність 1200 Вт. P1200 може легко живити всі побутові прилади високої потужності (кондиціонер, мікрохвильова піч, холодильник, електропила, електродриль тощо) і навіть може заряджати до 2400 Вт.
- Надшвидка зарядка Ви можете заряджати P1200 від стандартної настінної розетки, сонячних панелей, навісу для автомобіля чи інших генераторів електроенергії. Зарядка P1200 від 0 до 100% займає лише 1,5 години при споживанні 500 Вт.
- Рішення для накопичення сонячної енергії P1200 сумісна з усіма сонячними панелями.
- ДБЖ Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) призначене для захисту вашого чутливого та цінного електричного обладнання.

Швидка зарядка телефонів і ноутбуків з двома портами USB Type c 100W та європейськими розетками.

Функція безперебійного живлення з переключенням всього за 10 мс.

Комплектація EcoPlay P1200
1. Електростанція EcoPlay P1200
2. Зарядний кабель змінного струму
3. Автомобільний зарядний кабель
4. Зарядний кабель від сонячної батареї
5. Посібник користувача
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Тип аккумулятора | LFP |
| Емкость аккумулятора | 300000 мА/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Фонарик, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Набор переходников | Да |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Входное напряжение | 220 В |
| Основные | |
| Час повної зарядки | 1.5 - 2 години |
| Зарядка USB | QC 3.0 18Вт, 5V 2A, PD 60W, PD 100W |
| Потужність постійна | 1200 Вт |
| Потужність пікова | 2400 Вт |
| Кількість циклів з збереженням 80% ємності | > 3000 |
- Цена: 19 500 ₴








