Автономна зарядна станція з потужністю 2000Вт і ємністю батареї 2000Wh
й швидкою зарядкою від мережі 220В.
Станція підтримує boost до 4000 Вт для запуску насосів та компресорів.



Автономна зарядна станція iSyn може живити будь-який прилад в будинку чи офісі. Постійна вихідна потужність 2 кВт, максимальне пікове навантаження 4000 Вт. Станція має великий ресурс акумулятора з збереженням більше 80% ємності після 3000 циклів повного заряду. Паралельне підключення двох станцій подвоює сумарну ємність до 4 кВт*годин.
Значною перевагою станції є швидка зарядка за 1.5 години від розетки 220В! Станція має європейський тип розеток і підходить для холодильника, сучасного газового котла і кавоварки. Автономна станція може виступати в ролі пункта підзарядки акумуляторів для дронів.
| Модель | Y2000 |
|
Тип акумулятора |
LifePo4 LFP |
| Час зарядки | 1,5 години |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Батарея | Акумулятор Lifepo4, 2048 Вт·год, 640000 мАг (3.2 В) |
|
Вихід змінного струму |
Чиста синусоїда |
|
Вихідна потужність постійна |
2000 Вт |
|
Вихідна потужність пікова |
4000 Вт |
|
Стандартна вихідна напруга |
220В |
| Вхідні дані (AC) | 200В-240В |
| Вхід (сонячна панель) |
1 8В-72В до 800Вт |
| Вхід (автомобіль) |
Прикурювач 12V |
| Вихід USB | 4 X QC3.0 18 Вт |
| PD Тип-c Висновок | PD 100W |
| Вхід/вихід XT60 | Роз'єм входу сонячної зарядки XT60 (18~72VDC) 800Вт |
| Температура експлуатації |
-10 ° C ~ 40 ° C |
| Життєвий цикл | > 3 000 разів |
| Розміри (LWH) | 440 x 202 x 325 мм |
| Вага нетто | 23кг |
| Вага брутто | 25.5кг |


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | LFP |
| Емкость аккумулятора | 638000 мА/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Набор переходников | Да |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Входное напряжение | 220 В |
| Основные | |
| Час повної зарядки | 1.5 - 2 години |
| Зарядка USB | QC 3.0 18Вт, 5V 2A, PD 60W, PD 100W |
| Потужність постійна | 2500 Вт |
| Потужність пікова | 4000 Вт |
| Кількість циклів з збереженням 80% ємності | > 3000 |
- Цена: 72 500 ₴







Отправка с 23 мая 2026